Ludnica u Nimesu: PSG slavio s 4:2, Di Maria zabio direktno iz kornera

U susretu četvrtog kola francuske Lige 1 PSG je kao gost slavio s 4:2 protiv Nimesa.

Nimes je u prethodna tri kola upisao dvije pobjede i svakako je momčad koja zaslužuje respekt.

Parižani ga nisu imali nakon 45 minuta i vodstva 2:0 pa su zamalo prokockali unaprijed upisanu pobjedu.

Neymar je u 36. minuti pogodio za 1:0 vodstvo gostiju iz Pariza, da bi Di Maria u 40. minuti direktno iz slobodnjaka zabio za 2:0.

Bobichon i Savanier golovima u 63. i 71. minuti vraćaju Nimes u igru, budući da je bilo 2:2, ali onda Mbappe u 77. lijepo pogađa za novu prednost Parižana, piše Sportsport.ba.

U 92. minuti Cavani je postavio konačan rezultat, a onda su isključeni Savanier s jedne i Mbappe s druge strane.

Liga 1, 4. kolo

Nimes – PSG 2:4 (Bobichon 63, Savanier 71 – penal/ Neymar 36, Di Maria 40, Mbappe 77, Cavani 92)