Lokomotiva “glumila” Široki i izvukla 1:1 protiv Krupe

Nogometaši FK Krupa prvenstvenu pauzu iskoristili su odigravanjem prijateljske utakmice s hrvatskim prvoligašem Lokomotivom.

Dvoboj odigran na zagrebačkoj Kajzerici završio je neodlučenim rezultatom 1:1, a Krupljani gotovo nijednog trenutka nisu igrali podređenu ulogu potvrdivši i na taj način kako nisu slučajno pri vrhu premijerligaškog poretka, te kako s puno optimizma dočekuju predstojeći derbi u kojem će ugostiti momčad Širokog Brijega.

Lokomotiva je prva povela, zgoditkom Lovre Majera iz kaznenog udarca u završnici prvih 45 minuta, međutim Krupa je u 52. minuti izjednačila preko Milanovića što je bio i konačan ishod ovog susreta.