Uslijed jakog nevremena u nedjelju se u Ljubuškom suršilo stablo na parkirani automobil te objekt u vlasništvu Islamske zajednice u Ljubuškom.
Jučer u vremenu od 16:30 do 19:00 sati, ljubuški vatrogasci (tri vatrogasca s vatrogasnim vozilom), na lokalitetu Pobrišće (Ljubuški), imali su tehničku uklanjanja oborenog stabla, potvrdila je Uprava civilne zaštite ŽZH.
Evidentirana je materijalna šteta, a ozlijeđenih osoba, prema dostupnim informacijama, nije bilo.
(www.jabuka.tv | Foto: Vatrogasci Ljubuški)
















Neko bas nacionalisticki i vjerski iskljucivo drvo
Biće opet ustaše krive
to Bog šalje poruku.