Lijeva Obala je ponovno osvojila Ligu Hercegovine

U Grudama se igrala završnica Lige Hercegovine koju je ponovno osvojila Lijeva Obala.

Predstavnik Širokog Brijega je ponovno dokazao da se najbolji mali nogomet igra u Širokom Brijegu.

U finalu je Lijeva Obala bila bolja od ekipe Stoca protiv kojeg je slavila rezultatom 3:1.

U 6. minuti za 1:0 poveo je Marko Mikulić, u 25. minuti za 2:0 zgoditak je postigao Marin Sesar, a utakmicu je zaključio Pero Ševo pogotkom u 27.minuti za 3:0 Lijeve Obale koja je obranila naslov prvaka Lige Hercegovine.

U 38. minuti, pred sam kraj pogotak za ekipu Stoca postiže Jovan Škrba za konačnih 3:1.

U utakmici za treće mjesto bolja ekipa bila je posuška ekipa Rakitnog, dok se na četvrtom mjestu našla ekipa Ilića iz Mostara.