Lazio u završnici slomio Celtic, Šahtar bolji od Antwerpa

U utakmicama 5. kola Lige prvaka Lazio je svladao Celtic 2:0, dok je Šahtar bio bolji od Antwerpa 1:0.

Oba pogotka za ekipu Lazija postigao je Ciro Immobile, i to u završnici susreta.

Prvi gol postigao je u 82. minuti, dok je tri minute kasnije pogodio za konačan rezultat.

Tako je rimska momčad je s 10 bodova privremeno izbila na vrh ljestvice skupine E, a Celtic je ovim porazom ostao bez izgleda i za plasman u nokaut fazu Europske lige.

Jedini pogodak za Šahtar pod vodstvom Marina Pušića upisao je Mikola Matvijenko u 12. minuti susreta.

Ukrajinska momčad se privremeno bodovno izjednačila s Barcelonom i Portom u skupini H, dok je Antwerp na začelju bez ijednog boda.