Krup i Mladosti važni bodovi u borbi za ostanak

Nogometaši Krupe i Mladosti upisali vrlo važne pobjede u borbi za ostanak u Premijer ligi BiH.

Krupa je nakon boda s Pecare, na svom terenu izborila pobjedu protiv jednog od izravnih konkurenata u borbi za ostanak, tuzlanske Slobode s rezultatom 1:0.

Jedini pogodak postigao je u 24. minuti Nikola Mandić koji iskoristio odbijenu loptu nakon što je prethodno Golubović obranio jedanaesterac Dujakoviću.

U drugoj utakmici u Doboju kod Kaknja, domaća Mladost je s 2:0 slavila nad Tuzlom City koja je igrala dosta dobro ovoga proljeća i nastojala se priključiti vodećim klubovima u borbi za Europu.

Golove za domaće postigli su Amer Hiroš u 11. minuti i Predrag Vladić u 50. minuti.