Kovačić odigrao 90 minuta u pobjedi Chelseaja

Hrvatski nogometni reprezentativac Mateo Kovačić odigrao je svih 90 minuta za Chelsea koji je u osmini finala engleskog Liga kupa na svom Stamford Bridgeu svladao drugoligaša Derby County sa 3-2 (2-2).

Svi golovi postignuti su u prvom poluvremenu, Chelsea je dva puta dolazio u vodstvo autogolovima igrača Derbyja koje su postigli Tomori (5-ag) i Keogh (21-ag), no gosti su uspijevali poravnati preko Marriotta (9) i Waghorna (27), no na pogodak Fabregasa (41) nisu imali odgovor.

Uz Chelsea, u srijedu su se u četvrtfinale Liga kupa plasirali i Arsenal 2-1 pobjedom protiv Blackpoola te Tottenham Hotspur koji je sa 3-1 nadigrao West Ham United, piše Hina.