Komičan autogol donio Tudoru pobjedu protiv Atalante

Nogometaši Verone gostovali su kod Atalante i svladali je 2:1 u utakmici 33. kola talijanskog prvenstva.

Sastav koji vodi Igor Tudor ovim je rezultatom stigao na deveto mjesto ljestvice Serie A, dok je Atalanta novim porazom ostala na jednakom bodovnom učinku na osmoj poziciji.

Federico Ceccherini zabio je glavom za 1:0 u drugoj minuti sudačkog produžetka prvog dijela. Gol je priznat nakon pregledavanja snimke.

Verona je povećanje vodstva slavila u 55. minuti nakon što je za loptu u svoju mrežu smjestio Teun Koopmeiners. Nije mogao izbjeći loptu koja se odbila nakon što ju je obranio Atalantin golman Juan Musso.

Konačnih 2:1 postavio je Giorgio Scalvini u 82. minuti, koji trenutak nakon što je Verona pogodila vratnicu na drugoj strani. Boško Šutalo igrao je za Veronu od 30. minute, a Mario Pašalić ušao u 86. za Atalantu.