Knešpolje nastavlja gaziti, Rasno i Trn također izborili četvrtfinale

Odigrana su još tri susreta osmine finala Lige mjesnih zajednica grada Širokog Brijega.

Knešpolje je nastavilo sa sjajnim predstavama, ovaj put “žrtva” je bio Provo Dobrič Grabova Draga. Momčad P.D.G.D. ima niz iskusnih futsal igrača u ekipi te se očekivala napeta borba.

Ipak, Knešpolje je također imalo što ponuditi a to su dokazali još jednom uvjerljivom izvedbom. Do trijumfa od 4:1 vodio ih je mladi David Barbarić koji je postigao čak četiri gola.

Privalj i Trn su odigrali jako tvrdu utakmicu gdje smo gledali penale. Nakon regularnog dijela je bilo 2:2, a nakon penala su razlog za slavlje imali Trnjani koji su u četvrtfinale prošli rezultatom 6:4.

Ljubotići su protiv Rasna sjajno otvorili utakmicu te su na poluvrijeme otišli rezultatom 3:2. Drugo poluvrijeme nisu uspjeli držati visok ritam te je Rasno preko Anđela Čolaka i Zorana Skoke preokrenulo susret u svoju korist konačnim rezultatom 4:3.