Kepa poručio Kovačiću: Ti si životinja

Mateo Kovačić odigrao je čitav susret za Chelsea koji je u 32. kolu engleskog prvenstva uvjerljivo sa 6:0 kao gost svladao Southampton.

Hrvatski reprezentativac je na svom Instagramu objavio fotografiju s utakmice i napisao: Odličan nastup. Vrijeme je da nastavimo.

U komentarima mu se javio golman Kepa Arrizabalaga koji je napisao: Ti si životinja.

View this post on Instagram

A post shared by Mateo Kovacic (@mateokovacic8)

Susret je bio odlučen već nakon 20-ak minuta jer je Chelsea golovima Alonsa (8′), Mounta (16′) i Wernera (21′) stigao do prednosti od 3:0. Do kraja prvog poluvremena Havertz je povisio na 4:0 (31′), da bi početkom nastavka svoje druge golove na utakmici postigli Werner (49′) i Mount (54′). Dojam je kako je Chelsea mogao i do uvjerljivijeg slavlja, ali se londonski sastav ipak smilovao groznom domaćinu.