Karate: Osam širokobrijeških natjecatelja osvojilo osam odličja, od toga pet zlatnih

Karate klub Široki Brijeg zabilježio je sjajne rezultate na internacionalnom karate kupu Bihać Open 2017.

Na turniru je nastupilo 517 natjecatelja iz pet država i 55 klubova. Klub iz Širokoga Brijega predstavljalo je osam članova u borbama te su osvojili isto toliko odličja, pet zlatnih, jedno srebreno i dvije bronce, što je bilo dovoljno da u ukupnom poretku od 55 klubova KK Široki Brijeg zauzme visoko 3. mjesto.

Zlatne medalje osvojili su:

Goran Hrkać u21 ml. seniori -67kg
Ružica Hrkać ml. kadetkinje -40kg
Bruna Ćorić ml. kadetkinje -49 kg
Ivan Matijević ml. kadeti -52 kg
Lukas Lovrić ml. kadeti -39 kg

Srebrena medalja pripala je Ivi Lasić u kategoriji učenice -40 kg, dok su bronce osvojile kadetkinja Anamaria Skoko -47 kg, juniorka Marija Kordušić +59 kg.

Ekipu su odlično vodili treneri Robert Šaravanja i Marin Hrkać.