Karate klub Široki Brijeg osvojio šest medalja na Grand prixu u Hrvatskoj

Karate klub Široki Brijeg ovog je vikenda nastupio na vrlo jakom međunarodnom turniru Grand Prix Samobor, koji je okupio preko 1500 natjecatelja iz 30 država, gdje je osvojio šest medalja.

Zlatnu medalju osvojila je Klara Lovrić, srebrne medalje osvojili su Luka Gilja i Bruno Pinjuh, a brončane medalje osvojili su Ivan Karačić, Viktor Kvesić te Valentino Slišković,

Plasman 5. Mjesta izborio je Mihael Hrkać, a plasmane 7. Mjesta izborili su Petar Hrkać i Lea Ćorić.

Ekipu su vodili treneri Marin i Goran Hrkać uz Roberta Šaravanju.

Sve troškove turnira svojim članovima snosio je Karate klub Široki Brijeg koji ovim putem zahvaljuje Gradu Širokom Brijegu te Županiji Zapadnohercegovačkoj.

Upisi u Karate klub Široki Brijeg još uvijek su u tijeku, svaki utorak i četvrtak u 17:30 sati u dvorani Klanac pored kolodvora Miškić, a sve informacije možete dobiti na broj 063/211-211.