Karačić: Najvažniji je kvalitetan pristup utakmici

Nogometaši Širokog Brijega u prvoj pripremnoj utakmici za nastavak sezone u subotu su pobijedili momčad ONK Metkovića s rezultatom 3:0.

Na utakmicu se u izjavi za klupsku Facebook stranicu osvrnuo i trener Toni Karačić.

Sve ide prema planu. Vrijeme nas je poslužilo u prva dva tjedna rada. Moram pohvaliti igrače. Radili su vrlo kvalitetno.

U osvrtu na prvu pripremnu utakmicu protiv ONK Metković treba biti objektivan i reći kako se otpočetka vidila razlika u kvaliteti. Najvažniji je kvalitetan pristup utakmici i činjenica kako su svi igrači dobro trčali te kako nitko nije ozlijeđen. Po poluvrijeme su dobili i novi igrači. U oba poluvremena stvorili smo niz izglednih prilika, ali je izostala još bolja realizacija.

Široki s pobjedom protiv Metkovića otvorio zimske pripreme

Ipak, kada se podvuče crta, lagano smo pobijedili, a igra je bila vrlo korektna. Danas imamo slobodan dan, a od ponedjeljka opet nastavljamo s pripremama. U idućem tjednu čekaju nas dvije provjere, prva je već u srijedu protiv Neretvanca iz Opuzena. Tu će priliku dobiti i Marin Glavaš, a u subotu već imamo jaču provjeru, protiv Željezničara, kazao je Karačić.

Novo ime na treningu: Veznjak stigao na pripreme Širokog Brijega