Karačić: Bit ćemo još bolji kako vrijeme bude odmicalo

NK Široki Brijeg slavio je rezultatom 3:2 na gostovanju kod FK Mladost Doboj Kakanj u vrlo zanimljivoj i sadržajnoj utakmici 21. kola Premijer lige BiH.

Za Široki su pogodili Ćorić u 32. minuti i Radeljić u 50., a pobjednički pogodak zabio je Jurilj pred sam kraj utakmice.

Čestitam momcima na pobjedi. Utakmica je bila veoma zanimljiva. Zadovoljan sam otvaranjem utakmice, nametnuli smo svoj stil igre, postigli pogodak i bili bolji suparnik na terenu. Međutim, morali smo kvalitetnije privesti prvo poluvrijeme kraju, primili smo pogodak. U nastavku je bila izjednačena igra, iako smo mi dali dva pogotka. FK Mladost Doboj – Kakanj je kvalitetno stajala i bila veoma opasna po naš gol. Na kraju smo ipak postigli pogodak za pobjedu i drago mi je zbog toga, ali iskreno i domaći su mogli pobijediti.

No, moram reći kako smo mi danas igrali bez praktički sedam igrača iz prve momčadi.

Imamo dosta novih igrača kojima je ovo debi u BH Telecom Premijer ligi BiH. Mislim da ćemo biti kvalitetniji kako vrijeme bude odmicalo, kazao je trener NK Široki Brijeg Toni Karačić na konferenciji za medije nakon velike pobjede na gostovanju kod FK Mladost Doboj – Kakanj.