Kakav lob Ronalda: Ovo morate pogledati

Ronaldov Al Nassr na domaćem terenu slavio je 3:0 protiv Al Akhdouda, a za dva gola zaslužan je upravo on.

U prvom poluvremenu domaćima je prednost donio Sami Al Naji što je bio jedini pogodak uvodnih 45. minuta.

Nakon toga, Cristiano je prvo postigao sjajan gol u 77. minuti, da bi samo tri minute zabio nevjerojatan lob o kojem će se zasigurno pričati.

Naime, brazilski vratar Paulo Vitor istrčao je s “radnog mjesta” da bi intervenirao, ali je lopta došla do Ronalda koji ju je s 30-ak metara lob-udarcem poslao u mrežu.

Al Nassr je drugi na ljestvici saudijske lige s 34 boda, jednim manje od lidera Al Hilala.