Kadeti i pioniri Širokog sigurni protiv GOŠK-a

Kadeti NK Široki Brijeg jučer su nadigrali GOŠK rezultatom 3:1 u susretu 18. kola Omladinske lige BiH.

Široki je do vodstva došao u devetoj minuti preko Petra Šetke, a za 0:2 u 27. minuti zabio je Ivan Tadić.

S tim se rezultatom otišlo na odmor, a u 42. minuti treći pogodak za Široki postigao je Andrija Drljo. Pogodak za GOŠK u 64. minuti uabio je Davor Valjan.

Široki je vodeći na ljestvici s 46 osvojenih bodova, dok je GOŠK posljednjeplasirani sa samo tri osvojena boda.

Pioniri Širokog slavili su na gostovanju kod GOŠK-a rezultatom 4:1.

Široki je imao ulogu favorita u ovom susretu i tu ulogu je lagano opravdao. Do vodstva su došli u petoj minuti pogotkom Marka Muse, a u 20. minuti za 2:0 zabio je Dominik Čeko.

U 40. minuti Ivan Kraljević pronašao je put do mreže Pirije, a sedam minuta kasnije domaći su došli do pogotka preko Ante Šituma. Za konačan rezultat od 4:1 u 52. minuti zabio je Ante Prusina.

Široki Brijeg se nakon nepotpunog 18. kola nalazi na petom mjestu s 27 osvojenih bodova, a GOŠK je posljednjeplasirani sa samo dva osvojena boda.