Juranovićevim golom Zrinjski upisao tri boda u Trebinju

Nogometaši HŠK ”Zrinjski” pobijedili su Leotar minimalnim rezultatom 1:0 i na taj način otvorili su vikend program osmog kola nogometne Premijer Lige.

U šestoj minuti susreta veliku šansu imali su Mostarci. Nakon sjajne akcije Bilbija ostavlja loptu za Juranovića, koji snažnim udarcem trese prečku Trebinjaca.

U 27. minuti susreta Bekić je izveo korner, na povratnu loptu natrčao je Juranović koji je prizemno pucao i pogodio. Loptu je dodirnuo golman Perišić i zaustavio, ali pomoćni sudac je signalizirao da je ipak prešla liniju.

U nastavku susreta ekipa Zrinjskog pokazala je nadmoć na terenu. U 55. minuti Bekić je sjajno centrirao, Bilbija postavio nogu te unatoč odličnoj šansi za Zrinjski lopta ide preko gola.

Leotar se nije predao. Pokušavali su stvoriti šansu i barem doći do podjele bodova, no to nisu uspjeli realizirati.

Nakon što je uslijedilo razdoblje mirne igre i bez pogodaka, Leotar je u 86. minuti imao stopostotnu šansu. Kukić je bio savladan, ali je Bilbija zaustavio loptu na putu do mreže.

Danas se još sastaju Radnik i Tuzla City od 19:00 sati, te Sloboda i Borac od 21:00 sat.