Juniori Širokog u sudačkoj nadoknadi ispustili pobjedu protiv Olimpika

Juniori Olimpika i Širokog Brijega su u petom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine podijelili bodove, bilo je 1:1.

U prvom dijelu susreta obje ekipe su imale svoje šanse za postizanje pogotka. Olimpik je imao inicijativu, pokušavao da stvori šansu za pogodak, ali do gola nisu uspjeli doći.

Svi njihovi pokušaji završavali su u obrambenom bloku gostiju što je iskoristio Široki Brijeg koji je do pogotka stigao u 38. minuti kada se Lukić dobro snašao i postigao pogodak za vodstvo gostiju na poluvremenu.

U drugom dijelu Olimpik je imao inicijativu i nekoliko dobrih prilika, ali nisu uspijevali da postignu pogodak. S druge strane je Široki Brijeg imao priliku doći do drugog pogotka, ali je Egho dobro reagirao i otklonio opasnost.

Ipak, Olimpik stiže do izjednačenja u završnici susreta. U sudačkoj nadoknadi nakon slobodnog udarca koji je izveo Dževlan, Škobo se odlično snalazi i postiže pogodak za remi u ovom susretu i prvi bod sezone, javlja Sport1.ba.

Olimpik je sada na 11. poziciji na ljestvici s bodom iz pet kola dok je Široki Brijeg na petom mjestu na ljestvici s osam bodova.

Olimpik – Široki Brijeg 1:1 (Škobo 90+3′; Lukić 38′)

Olimpik: Egho, Divjan, Tabaković (67. Behmen), Zornić, Stupar, Smajlović, Šahinović (68. Škobo), Mujezinović (55. Dževlan), Mahmutović, Rašidović, Devlić (80. Zulić).

Široki Brijeg: Puljić, Vištica, Zovko, Kujundžić (57. Ivoš), Lukić, Grgić, Sučić (80. Međugorac), Lasić, Miletić (67. Dolić), Tadić, Vukoja.