Je li Barca u krizi? Novi remi protiv momčadi iz donjeg dijela tablice

Nogometaši Getafea priredili su senzaciju odigravši 0:0 kod vodeće Barcelone u 23. kolu Primere.

Barca je protiv momčadi iz predgrađa Madrida odigrala i najslabiju utakmicu sezone jer u 90 minuta skoro da nisu stvorili čistu priliku. Getafe se branio i obranio te zasluženo uzeo bod Kataloncima, koji su nastavili niz nepobjedivosti u Primeri i sada su na 30 utakmica bez poraza.

Ovo im je tek peti remi u prvenstvu, ali i drugi zaredom jer su prošli tjedan odigrali 1:1 protiv Espanyola.

Ivan Rakitić je odigrao cijelu utakmicu za Barcelonu, koja sada ima samo sedam bodova prednosti ispred Atletica i 17 više od Real Madrida, koji ima i utakmicu manje.

Getafe je u sredini ljestvice na desetom mjestu, a na Nou Campu su osvojili 30. bod.

Ranije je Sevilla kao domaćin pobijedila Gironu 1:0 golom Pabla Sarabije u 46. minuti. Najugodnije iznenađenje prvenstva, novi prvoligaš Girona, u 41. minuti je imala kazneni udarac, ali je Aday promašio.