Izviđač siguran protiv Konjuha, Borac deklasirao ambicioznu Vogošću

Susretima 3. kola nastavljena je Liga 4 za prvaka Bosne i Hercegovine u rukometu, a gostujući klubovi i nadalje su bez osvojenoga boda u ovom natjecanju, što dovoljno govori o prednosti domaćega terena.

Tako je Vogošća, momčad koja je krenula s dva sigurna domaća slavlja protiv Konjuha i Izviđača doživjela uvjerljiv gostujući poraz od Borca. Banjolučani su bili bolji s 36:21 i na pomalo nevjerojatan način deklasirali ambicioznu momčad Vogošća Poljine Hillsa.

Gosti su se držali do polovice prvoga poluvremena, kada je semafor pokazivao neodlučenih 6:6, ali već do odlaska na odmor domaćin je stekao pristojnu prednost od 14:9.

Borac je bio napadački briljantan u nastavku dvoboja, pa je njihova prednost konstantno rasla, sve do konačnih 36:21. Danijel Vukičević predvodio je domaće strijelce sa 7 zgoditaka, dok su Majić i Daničić dodali po 5 golova, a isto toliko u redovima poražene momčadi postigli su Bečić i Međić.

Aktualni bh prvak Izviđač CO opravdao je ulogu favorita u srazu s Konjuhom i slavio sa sigurnih 31:23, a ovom prilikom među popularnim “Skautima” najraspoloženiji bili su Matić i Boras s po 6 postignutih zgoditaka.