Izviđač poražen kod Vardara

Izviđač je poražen na gostovanju kod Vardara 38:27 (21:13) u susretu 9. kola regionalne SEHA lige.

Vardar je odmah na početku pokazao koliko je ozbiljan protivnik, nakon 15 minuta došli su do pet golova prednosti, a do poluvremena su Ljubušaci bili u zaostatku od minus osam. Drugo poluvrijeme rukometaši Vardara rutinski su priveli utakmicu kraju i tako uvjerljivo slavili rezultatom 38:27.

Kod domaćih Dmitrij Kiselev, Janja Vojvodić i Gregor Ocvirk postigli su po 6 pogodaka, dok je u redovima Izviđača najefikasniji bio Josip Čutura s 8 golova. Izviđač je i dalje posljednji na ljestvici SEHA lige sa samo jednim osvojenim bodom, dok se Vardar priključio vodećim Zagrebu i Nexeu.