Ivica Zubac odigrao najbolju obrambenu utakmicu karijere

Poslije neočekivanog poraza na gostovanju kod Phoenix Sunsa, Los Angeles Clippersi reagirali su puno bolje kod kuće, gdje su bez problema svladali Charlotte Hornetse 111:96.

Hrvatski centar Ivica Zubac u redovima Clippersa utakmicu je završio sa 7 poena i šest skokova u 20 minuta, ali imao je najbolju obrambenu večer karijere jer je u tom razdoblju podijelio pet blokada. Nikada ih nije zabilježio više u jednoj NBA utakmici.

Clipperse je do pobjede vodio fantastični Kawhi Leonard s 30 poena, 7 skokova i šest asistencija. Hornetsi su uspjeli ostati u igri do kraja treće četvrtine kada su Clippersi otišli na dvoznamenkastu razliku i gosti se do kraja susreta nisu uspjeli vratiti.

Hornetsima je ovo treći poraz u četiri utakmice, dok su Clippersi stigli do treće pobjede u četiri susreta, prenosi Index.

Od ostalih hrvatskih predstavnika koji su igrali sinoć, Mario Hezonja zabio je osam poena i dodao šest skokova u porazu Portland Trail Blazersa protiv San Antonio Spursa 113:110.

Fantastični Bogdanović predvodio Jazzere u tijesnoj pobjedi protiv Šarićevih Sunsa