Ivanković: Strepili smo do zadnjih minuta

Široki Brijeg je u 5. kolu Premijer lige BiH protiv Leotara (2:0) konačno stigao do prve ovosezonske pobjede.

Kada se činilo da će Širokobriježani i u petoj utakmici odigrati neodlučeno, Ivan Ikić je u 86. minuti sjajno pogodio iz slobodnog udarca. Konačnih 2:0 postavio je Daniel Lukić u posljednjoj minuti sudačke nadoknade nakon solo prodora.

Trener momčadi s Pecare Jure Ivanković na konferenciji za novinare nakon utakmice kazao je da se nada kako će ova pobjeda biti poticaj svim igračima.

Nedostajao je jedan pogodak da nas otvori i da igrači dobiju samopouzdanja. Od početka utakmice postojao je grč, strah u pasovima i akcijama pred golom protivnika. Nismo bili dovoljno koncentrirani i dovoljno gladni tog gola. Imali smo situacije koje smo morali puno bolje riješiti. Isto tako, mogli smo biti i u deficitu nakon prvog poluvremena i one prilike za goste u 2. minuti.

Prvo poluvrijeme je proteklo u niskom ritmu. Gosti su nam skratili prostor za igru, dosta dobro su se branili i nismo uspjevali pronaći prostor da ih ugrozimo. U nastavku smo nekim izmjenama probali dobiti na energiji. Imali smo neke situacije koje smo morali riješiti, zabiti. Strepili smo do zadnjih minuta. Nadam se kako će ova pobjeda biti poticaj svim igračima da nastave u istom ritmu i da se uključimo u borbu za sami vrh, rekao je Ivanković.

Široki u završnici slomio Leotar za prvu pobjedu u sezoni

18 komentara

• Daj ti sam ostavku jer to nema smisla.Jeli znas kako je leotar usao u ligu i da su prakticki nizeligas.Po cemu je jedan jurilj nogometas a po cemu obsivac koji je zalostan za pogledati.Po meni je Leotar nizeligas a vi nji ne mozete vec naprotiv trebali ste izgubiti.Svi igraci kod leotara isti jedino doveli todorovica i jos 2 igraca iz krupe.Daj ostavku jer ne znam za sto si ti na klupi.Trebali ste primiti 3 gola i da je malo netko spretniji bio,tako bi i bilo.U prvoj minuti ste trebali primiti gol.Daj covjece ostavku i ne sramoti se.Ti ne mislis na protivnicki gol vec se brani dok imas bod.Ne z nam kome mozete dati gol sa takvom igrom.Daj ostavku a jurilja i obsivaca neka uprava kluba skine sa platnog spiska.Oni su sramota i ponizenje za nogomet.

• Kad jedna nizerazredna ekipa vas nadigra i propusti pobjedu onda ste dno dna.Tko je taj tko te postavio na klupu.Trebao si primiti gol u 2 minuti utakmice.Tko su jurilj i obsivac.Oni su najveca sramota sto je ikad bila u klubu.Sad o tebi.Zasto ti igraci ne markiraju i ne pokrivaju na sredini terena.Po tebi tu lopte i ne treba oduzimati.Branis se u petercu prakticki.Daj ostavku ne sramoti se.Oni su trebali dobiti utakmicu jer su imali zicere.Slobodan udarac nije bio a iz njega ste dali gol.Daj ostavku jer je ono sinoc sramota.Ako netko ne izbaci iz ekipe jurilja i obsivaca onda ste svi u klubu jadnici koji vodite klub u propast.

• Bolan ako ti smeta što jurillj igra što gledaš prebaci na drugi program, na pecaru i ne ideš jer nemaš prebijene u džepu, znači osta ti je mobitel i cili dan tipkat na svaki članak o širokom

• Upravo tako. Skacio se tamo gdje najmanje treba. Jurilj i Obsivac daju sve od sebe. Momci glavu gore! Jurilj trkom i zalaganjem puno doprinosi, jak na lopti i prodoran. Krila mi imamo, ali nedostaje nam igrac kao Stanic i jos jedan kvalitetan u veznom da bi sve to puno bolje izgledalo, da je brzi i povezaniji protok lopte i da se stvara prostor na krilima. To je cinjenica. Bez 2 bas kvalitetna nova igraca, odnosno pojacanja, napredak ce biti spor i trebat ce strpljenja za ekipu. Igracima se nema sta prigovarat.

• Ti zatucani umukni.Sta to fali za ova 2 komentara.Pise tko zna a nije zatucan kao ti.Nema nitko nista protiv Jure ali treba se ekipa uigrati.On to ne moze.Jurilj i obsivac ne mogu igrati nogomet.Ti zatucani ne pisi jer si prezaTucan i slupan.

• Jure (trener) ti si jedna od najsvjetlijih točaka NK Širokog! Jednog dana ćeš bit veliki trener i stručnjak, to već svatko vidi! Nemoj se obazirat na ove kretene polupisnene, koji nemaju pametnijeg posla nego blatiti… Znaš ove momke, znaš ovaj sport, pokaži svima šta se može izvući iz ove ekipe!! 💪🏻

• Komentari na ovom portalu su postali dno dna. Ako doprinosi čitanosti onda shvaćam portal zašto to dopušta. Ali nisam siguran da ovo ima smisla i mislim da će rastjerati sve normalne.

• A ko je to normalan?Tebe pitam u 12:33 opsjednuti.Jesi ti normalan a zatucan si kao da zivis u najvecem skripu planine.Covik je napisao prva 2 kometara u kojima nema zlobe.Ti sto pises u 12:16,,12:36 itd nije potrebno navoditi jer ti se svaki komentar zna.Ti si glup,naivan i bolestan to shvati manijace jedan.Sta ti znas o nogometu modernosti i regularnosti.Ti si nedovrsen i sto posto hedikep osoba.Zlobu ostavi za sebe jer onda imas po cemu udarit jer sta imas normalno.Nista.

• Za 13:18 ,14 kolovoz ,ako se smatraš normalnim sve drugo je ,a što ,liječi se ili nađi negdje sebi vječni mir da nitko ne zna za deformaciju ,jadni tvoji ili su isti,tuga

• Tebi nakazo za danasnji komentar u 13:17..Danas na Gospojinu kad nitko ne pise nasao si da se utjesis i napises.Ispravis da ti bude lakse.Napisao si i u 8:03 jutros.Jadan ti.Ima li ko jadniji od tebe.Gospojina je jadnice usamljeni i nakazni.Pusti druge ti imas nepremostive probleme a uz sve nisi svoj..