Inter sve bliže naslovu prvaka: Produžili agoniju hrvatskog trenera

Nogometaši Intera napravili su još jedan korak do osvajanja 19. naslova prvaka Italije minimalnom 1:0 pobjedom protiv Verone u susretu 33. kola Serie A.

U izjednačenoj utakmici presudio je pogodak Darmiana u 76. minuti nakon brzog protunapada i lucidnog proigravanja Eriksena.

Marcelo Brozović igrao je za Inter do 79., a Ivan Perišić do 65. minute, dok su Ivor Pandur i Nikola Kalinić ostali na klupi Verone koju vodi Ivan Jurić.

Vodeći Inter sada ima 79 bodova, 13 više od drugog Juventusa, koji je igrao samo 1:1 na gostovanju kod Fiorentine i trećeg Milana koji će svoj susret 33. kola igrati u ponedjeljak protiv Lazija u Rimu.

Verona, koja je izgubila sedmu od posljednjih osam utakmica, ostala je na 10. mjestu ljestvice sa 41 bodom.

U Firenci je Fiorentina povela iz kaznenog udarca zbog igranja rukom Rabiota.

Precizan s bijele točke bio je Vlahović u 29. minuti susreta, a na konačnih 1:1 poravnao je Morata sjajnim udarcem iskosa s desne strane u 46. minuti susreta, prenosi Hina.

Fiorentina je ovim bodom stigla do učinka od 34 boda te se nalazi na 14. mjestu, a 18. Cagliariju, od kojega ima i utakmicu više, koji se nalazi u zoni ispadanja bježi šest bodova.