Inter pobjegao Juventusu na 15 bodova prednosti

U posljednjem susretu 27. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na San Siru pobijedio Genou s 2-1 povećavši prednost nad drugoplasiranim Juventusom na čak 15 bodova.

Milanski sastav je poveo u 30. minuti golom Kristjana Asllanija, a osam minuta kasnije Alexis Sanchez je s bijele točke povećao na 2-0.

Genoa se vratila u život u 54. minuti smanjivši na 2-1 pogotkom Johana Vasqueza. Gosti su u 66. minuti zabili i drugi gol, ali je pogodak Vitinhe poništen zbog zaleđa.

Hrvatski nogometaš Milan Badelj odigrao je cijeli susret za goste, piše Hina.

Inter vodi na ljestvici sa 72 boda, Juventus je drugi sa 15 bodova manje, dok je treći Milan sa 56 bodova. Genoa drži 12. poziciju s 33 boda.