Impresivni Rebić ponovno zabio

Nakon velike pobjede protiv Rome, Milan nastavlja s odličnim predstavama.

Momčad Ante Rebića je gostovala kod drugoplasiranog Lazija kojem je pobjeda trebala kako bi držao priključak za prvoplasiranim Juventusom.

Ipak, pitalo se nešto i Milana koji hvata svoje mjesto za sudjelovanje u europskim natjecanjima.

Gosti su odlično otvorili utakmicu te je Calhanoglu zabio za 1:0 Milana u 23. minuti. Asistent kod prvog pogotka je bio Ibrahimović koji se upisao u strijelce u 34. minuti nakon uspješno izvedenog jedanaesterca.

Zbog ozljede je Zlatan Ibrahimović izašao na poluvremenu, zamijenio ga je Ante Rebić koji je novim zgoditkom pokazao da, unatoč oporavku Ibrahimovića, zaslužuje mjesto u prvom sastavu.

Asistent je bio Bonaventura, a Rebić je bez većih problema zabio za 3:0 Milana.