Igrač Zagreba na smiješan način izveo loptu s centra, iznenađeni sudac raširio ruke

Nogometaši Hajduka izborili su plasman u četvrtfinale hrvatskog Kupa nakon što su u posljednjem susretu osmine finala na terenu u Veslačkoj ulici pobijedili četvrtoligaša Zagreb s 3:0.

Splićani su tek u drugom poluvremenu uspjeli slomiti bivšeg hrvatskog prvaka koji se trenutačno nalazi na 4. mjestu 4. lige središte Zagreb, piše Gol.hr.

Golove za Hajduk zabili su Jairo (59. i 70.) i Marko Livaja (66.). Dodajmo kako je Zagreb od 65. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Karlo Strunje.

Jedan potez na samom početku utakmice postao je hit na društvenim mrežama. Naime, nogometaš Zagreba Lovro Medić nespretno je izveo loptu s centra. Nakon njegove neopreznosti sudac Matoc je raširio ruke i nije mogao vjerovati, a Medić je ponovno morao uzeti loptu u ruke i srećom na regularan način izveo je početni udarac.