Igokea opet izjednačila, slijedi spektakl u Širokom Brijegu

Četvrta utakmica finala doigravanja za prvaka BiH između Igokee i Širokog Wwina pripala je Igokei koja je slavila rezultatom 74:63

Momčad Ivana Velića ipak nije imala snage da već u četvrom susretu riješe pitanje prvaka BiH. Igokea je već u prvom poluvremenu stvorila prednost od 18 koševa razlika. Široki se u trećoj četvrtini budi i smanjuje prednost domaćina na 10 koševa razlike, što nije bilo dovoljno za slavlje Širokobriježana koji su u konačnici poraženi rezultatom 74:63.

Najefikasniji u redovima Igokee bili su Komatina(18 poena), Adamović(13) i Miletić(12). Široki Wwin predvodili su Pilepić(20 poena) i Planinić(11)

Jedno je sigurno, u nedjelju nas čeka još jedan spektakl u GSD Pecara. Široki juriša na svoju devetu titulu!