Ibrahimović o Mandžukiću: Sada imamo dvojicu koji će plašiti protivnike

Nogometaši Milana svladali su u 18. kolu talijanskog prvenstva na gostovanju Cagliari s 2:0 i tako pred drugoplasiranim Interom zadržali prednost od tri boda na vrhu Serie A.

Oba pogotka postigao je Zlatan Ibrahimović, povratnik nakon ozljede.

Prvi pogodak zabio je u 7. minuti iz kaznenog udarca, a pobjedu je potvrdio na dodavanje Calabrije u 52. minuti. Milan je od 74. igrao s igračem manje kada je drugi žuti dobio Saelemaekers.

Bili su to njegovi prvi golovi u 2021. godini čime je postao igrač koji je postizao pogotke u službenoj utakmici u svakoj od zadnje 23 godine.

Hrvatski veznjak Marko Rog zbog ozljede nije igrao za Cagliari, dok Ante Rebić zbog zaraze koronavirusom nije bio u sastavu Milana, javlja Hina.

Inače, u napadu bi mu se od utorka službeno trebao pridružiti i Mario Mandžukić. Bivši hrvatski reprezentativac postigao je dogovor s Milanom, prošao liječnički pregled i u utorak bi trebao i službeno potpisati ugovor s klubom.

Sretan sam zbog njegovog dolaska, sada imamo dvojicu koji plaše protivnike, rekao je Ibrahimović za Sky Sports nakon utakmice.

Navodno bi Mandžukić trebao potpisati ugovor do kraja sezone s opcijom produženja za još godinu dana.

Mandžukić prošao liječnički pregled u Milanu

Mandžukić je prije godinu i pol dana napustio redove Juventusa nakon što je sa “zebrama” osvojio četiri uzastopna naslova prvaka Italije, te je prešao u katarski Al-Duhail, s kojim mu je istekao ugovor krajem prošle godine.