Ibrahimović neće dobiti medalju ako Milan osvoji Ligu prvaka

Zlatan Ibrahimović je jedan od najvećih nogometaša koji nikad nije osvojio Ligu prvaka, a neće je osvojiti ni ove sezone iako je njegov Milan u polufinalu.

Čak i da Milan u polufinalu slavi protiv gradskog rivala Intera i onda u finalu pobijedi boljeg iz dvoboja Manchester Cityja i Reala, legendarni švedski napadač ostat će bez medalje.

Razlog je što nije bio prijavljen za Ligu prvaka.

Trener Milana Stefano Pioli nije prijavio 41-godišnjeg Ibrahimovića za ovo natjecanje ni u rujnu, a ni u veljači. Ibrahimović je zbog operacije koljena propustio kraj prošle godine, ali se oporavio u veljači.

Ipak, Pioli ga nije stavio u momčad za Ligu prvaka pa Ibrahimović ni ove sezone neće postati osvajač najjačeg klupskog natjecanja.

Šveđanin je u 2023. godini odigrao samo četiri utakmice i zabio jedan gol. Na kraju sezone mu istječe ugovor i najvjerojatnije će napustiti Milan, ali ne planira završiti veliku karijeru.