Ibrahimović debitirao za Milan, Ronaldo upisao hat-trick

Zlatan Ibrahimović debitirao je ponovno za Milan nakon 2794 dana, no Milan je kod kuće u 18. kolu Serie A odigrao samo 0-0 sa Sampdorijom.

Ibrahimović je ušao u 55. minuti pozdravljen ovacijama 58.000 gledatelja na San Siru, a odmah u prvih deset minuta imao je dva opasna udarca glavom.

Bila je to još jedna loša predstava Milana u utakmici u kojoj je napadač gostiju Gabbiadini imao dvije velike šanse za gol.

Juventus je slavio protiv Cagliarija s 4-0, a sva četiri gola su pala u drugom dijelu. Tri je gola zabio Cristiano Ronaldo, a u strijelce se upisao i HiguaínMarko Rog je odigrao cijelu utakmicu za goste.

Atalanta je slavila kod kuće protiv Parme s 5-0, a Mario Pašalić je ostao na klupi domaćina.