Hrvatski napadač zabio dva gola i odlučio pobjednika

Hrvatski napadač AEK-a Marko Livaja zabio je dva gola u Kupu Grčke koji se inače igra po skupinama.

Pobjedu za učvršćenje vodstva u skupini 2 ostvario je AEK na gostovanju kod Volosa NFC-a. Grčki prvak protiv drugoligaša poveo je u 4. minuti golom Morana, no samo dvije minute kasnije izjednačio je Pispas.

Ipak, u nastavku su Atenjani opravdali ulogu favorita i s dva pogotka Marka Livaje u 59. i 71. minuti došao je do pobjede 3:1.

AEK je prvi s 9 bodova, Lamia i Volos osvojili su četiri, a Apollon Larissa je bez bodova.

Livaja je ove sezone upisao sedam golova, 4 u grčkom prvenstvu, jedan u kvalifikacijama za Ligu prvaka i dva u grčkom Kupu, pišu Sportske novosti.