Hrvatska remizirala protiv Norvežana

U ‘generalci’ pred predstojeće Europsko prvenstvo u nogometu Hrvatska je večeras na Ullevaal stadionu odigrala neodlučeno protiv domaćina Norveške (1:1).

U jednoj tvrdoj i žilavoj utakmici Norvežani su bili opasniji protivnik, no Hrvati su ipak prvi došli do vodstva. Igrala se 79. minuta kada je na asistenciju Darija Srne glavom pogodio Eduardo Da Silva. I kada se očekivao kraj susreta u sudačkoj nadoknadi domaći su izveli korner i došli do poravnanja preko Tarika Elyounoussia.

[youtube id=”p3MtQ2gcERY” width=”600″ height=”350″]

Također, u ovoj utakmici nakon samo 20-ak minuta provedenih na terenu igru je napustio Ivica Olić. O razlozima ranog izlaska s terena znat će se uskoro opširnije, ali nadamo se da se ne radi o ozbiljnijoj ozljedi.