Hezonja poražen nakon dvaju produžetaka, Bogdanoviću presudio Harden

New York Knicksi Marija Hezonje sinoć su poraženi nakon dvaju produžetaka, sa 116:115 su ih pobijedili gostujući Chicago Bullsi, dok su poraz upisali i Indiana Pacersi, i to od Houston Rocketsa.

Hezonja je u porazu svoje momčadi odigrao 35 minuta i zabio 15 koševa (šut iz igre 6/18, trice 1/5) i upisao šest skokova, dvije asistencije i po jednu ukradenu loptu i jedan blok. Antonio Blakeney je zabio 17 koševa, a Jabari Parker 15 za Bullse. Kod Knicksa najbolji je bio Enes Kanter sa 23 koša i čak 24 skoka.

Bullse je predvodio Zach LaVine s 41 košem, što mu je najbolji učinak u karijeri i slobodnim bacanjem 0.2 sekunde prije kraja drugog produžetka. Bullsi su ovom pobjedom prekinuli niz od četiri poraza, a Knicksima je ovo treći poraz u četiri utakmice.

Bogdanovićevi Pacersi su poraženi kod kuće, s 98:94 su ih pobijedili Houston Rocketsi. James Harden je zabio 28 koševa za Houston i u odlučujućem je trenutku blokirao Victora Oladipa čime je osigurao treću uzastopnu pobjedu svojoj momčadi.

Oladipo je zabio osam koševa u nizu, ali ga je Harden blokirao 28.8 sekundi prije kraja kod vodstva Rocketsa 93-90. Harden je nakon toga zapečatio pobjedu sa dva slobodna 5.4 sekundi prije kraja.

Oladipo je bio najbolji strijelac Indiane s 28 koševa, Domantas Sabonis je dodao 17, a Bogdanović je u 30 minuta zabio 11 koševa (šut iz igre 2/6, trice 1/4) i upisao četiri skoka, dvije asistencije i dvije ukradene lopte.

Cleveland Cavaliers nastavljaju s porazima, sa 102:100 su ih svladali Orlando Magic, a pobjednički koš na zvuk sirene za kraja zabio je Evan Fournier. Ante Žižić nije ulazio u igru za Cleveland kojeg je predvodio Goeroge Hill sa 24 koša. Najučinkovitiji kod Orlanda bio je Aaron Gordon sa 23 koša.

Denver Nuggets su kod kuće sa 115-107 bili bolji od Boston Celticsa, a najveće zasluge za petu pobjedu ove momčadi ima Jamal Murray koji je zabio 48 koševa. Kyrie Irving je bio najbolji kod Bostona, utakmicu je završio sa 31 košem.

Golden State Warriors su kod kuće sa 117:101 bili bolji od Memphis Grizzliesa. Najbolji strijelac aktualnih prvaka, koji su ostali bez Draymonda Greena zbog ozljede stopala, bio je Klay Thompson sa 27 koševa. Kevin Durant je dodao 22 koša, a Steph Curry 19.

Oklahoma City Thunder je sa 122:116 pobijedila New Orleans Pelicanse, ali je sjenu na pobjeud bacila nova ozljeda Russella Westbrooka. On je izašao u drugom poluvremenu zbog ozljede gležnja.

Paul George je za petu pobjedu Thundera zabio 23 koša, a Dennis Schroeder 22, od čega 16 u drugom poluvremenu.