Hercegovina u posljednjoj minuti slomila Slogu

Malonogometaši Hercegovine pobijedili su 6:5 Slogu iz Gornjeg Vakufa-Uskoplja u susretu 11. kola Premijer futsal lige BiH igranom u subotu navečer u dvorani Pecara u Širokom Brijegu.

Hercegovina je povela već u 3. minuti kada je grešku gostujućeg vratara iskoristio kapetan Marko Mikulić. Sloga je izjednačila u 15. minuti pogotkom Admira Zukana, a tri minute kasnije Zvonimir Vukoja pogodio je za 2:1 te se s tim rezultatom otišlo na odmor.

U nastavku susreta gledali smo golijadu – palo je osam golova.

Zvonimir Ćavar povećao je vodstvo svoje momčadi na 3:1 u 23. minuti nakon brzog kontranapada. Već u sljedećem napadu Zukan smanjuje rezultat na 3:2.

U 25. minuti na 4:2 povisuje Dragan Edi Marić, a golijadu je već u sljedećoj minuti nastavio Zukan koji postiže hat-trick za 4:3. Dvije minute kasnije Vinko Palac povisuje na 5:3.

Gosti se nisu predavali se te su pogotcima Ahmeda Bilkana u 31. minuti te četvrtim pogotkom Admira Zukana u 35. minuti izjednačili na 5:5.

Širokobriješka momčad vršila je pritisak u posljednjim minutama susreta koji im se na kraju i isplatio. Ivan Peko postigao je pobjedonosni pogodak 33 sekunde prije kraja za tri velika boda koja Hercegovini osiguravaju bolju poziciju u doigravanju za prvaka BiH.

U 12. kolu Hercegovina gostuje u Tuzli kod Salinesa.