Hercegovina u neizvjesnoj utakmici poražena od Radnika

Hercegovina je u drugoj utakmici polufinalne serije doigravanja za futsal prvaka BiH u nedjelju na Pecari izgubila protiv ekipe Bijeljine rezulatom 2:3.

Golove su dali Grbešić u 3. minuti i Mikulić u 14. minuti.

Utakmicu koja je svih 40 minuta bila neizvjesna i ravnopravna odlučio je kazneni udarac u prvim minutama drugog poluvremena kada malonogometaši Radnika dolaze do vodstva od 2:3, a rezultat se do kraja nije promijenio.

Imali smo bezbroj šansi za izjednačenje ali nismo zabili i gosti zasluženo slave ulazak u veliko finale. Sezona za nas završava u ovom polufinalu što je bio i početni cilj našeg kolektiva. Hvala vam svima na podršci kroz cijelu sezonu, poručili su iz kluba.