Hercegovina u Grudama pobijedila Konjic

MNK Hercegovina je pobijedila Konjic 3:2 u susretu 15. kola Premijer futsal lige BiH igranom u subotu navečer u dvorani Bili Brig u Grudama.

U početnom sastavu zaigrali su: David Zovko, Anđel Čolak, Mario Mikulić, Ivan Peko i Dejan Rašić.

Već u prvoj minuti susreta Čolak je zabio za vodstvo Hercegovine, a u 17. minuti na 2:0 povećao je Zovko.

Ante Grbešić u 24. minuti zabio je gol za 3:0, ali ubrzo su golove za Konjic dali Josip Bilić u 28. minuti, te Maid Kraho u 29. minuti za konačnih 3:2.

Zbog “balona” ABA 2 lige dvorana Pecara je zauzeta te je širokobriješka momčad prvi put službeno utakmicu kao domaćin odigrala izvan svoga grada.

U 16. kolu Hercegovina gostuje kod GFC Sarajevo.