Hercegovina pobjedom nad Borcem otvorila nastavak sezone

MNK Hercegovina u prvoj utakmici nastavka sezone, odnosno 10. kolu Premijer futsal lige, nadigrala je FK Borac 5:2 u petak u GŠD Pecara.

U strijelce su se upisali Blago Gašpar (1. i 10. minuta), Darko Ivanković (9. i 24. minuta), te Ivan Ivanković (38. minuta).

Bio je to sjajan debi za nova pojačanja širokobriješkog kluba, dvojicu Ivankovića, koji su opravdali svoj dolazak, ali i najavili ozbiljne rezultate.

Pred više od 500 gledatelja u našoj Pecari nosimo veliku pobjedu i tri zaslužena boda ostaju kući. Raznovrsnom igrom u napadu i vrhunskom obranom na igrača viška koji su gosti preferirali tokom cijelog susreta danas slavimo uvjerljivo, poručili su iz MNK Hercegovina uz pohvale igračima, ali i zahvalu navijačima na podršci.

Malonogometaši Hercegovine povezali su tako treću pobjedu u nizu, a sljedeća na rasporedu je Sloga GV.