Hercegovina izborila polufinale prvenstva BiH

MNK Hercegovina - KMF Radnik
U futsal drami nakon izvođenja šesteraca MNK Hercegovina pobijedila je GFC Sarajevo.

Ovim činom oni nastavljaju svoj pohod na naslov prvaka BiH.

Nakon regularnog dijela susreta i odigranih 40 minuta, susret je završio neriješeno 2:2. Nakon toga odigrala su se i dva produžetka po pet minuta ali ni produžeci nisu dali pobjednika.

Pristupilo se izvođenju šesteraca, a u desetoj seriji vratar GFC Sarajevo promašio je svoju šansu, a Dejan Rašić nakon toga pogađa i odvodi Hercegovinu u polufinale prvenstva BiH.

MNK Hercegovina sada ima 10 dana priprema do polufinala gdje će se sastati s liderom ljestvice ekipom KMF Radnik iz Bijeljine.

Ovu našu pobjedu i polufinale posvećujemo našem bivšem suigraču Mili. Danas se navršava godina dana od smrti našeg bivšeg suigrača. Mile, nek ti je laka zemlja, ističu iz kluba.