Gorica šokirala Dinamo u sudačkoj nadoknadi

Nogometaši Gorice svladali su Dinamo na domaćem terenu u sklopu 12. kola HNL-a s rezultatom 2:1.

Prvo poluvrijeme nije ponudilo atraktivan nogomet, što dokazuje i podatak da je Dinamo imao posjed od 67 posto, a samo jedan udarac na gol.

Udarac Ljubičića je u osmoj minuti obranio Banić, dok je jedinu priliku Gorice stvorio Blummel u 24. minuti, ali je Nevistić obranio.

Drugo poluvrijeme bilo je daleko zanimljivije, a Špikić ga je započeo dobrim udarcem s centra, da bi zatim uslijedile tri prilike za Plave.

Pokušavali su Bulat i Baturina, ali je njihove šuteve uspješno obranio Banić, no Dinamo je poveo u 63. minuti golom Ademija.

Sedam minuta kasnije, Gorica je poravnala pogotkom Nikole Vujnovića, da bi u sudačkoj nadoknadi Ante Matej Jurić donio pobjedu domaćinima.