Goran Granić u Širokom Brijegu predstavlja knjigu “Neprolazna slava”

U ponedjeljak, 9. veljače, s početkom u 19 sati, u Kinu Borak u Širokom Brijegu, održat će se predstavljanje knjige „Neprolazna slava“ autora Gorana Granića, bivšeg profesionalnog nogometaša i današnjeg nogometnog trenera.

Knjiga „Neprolazna slava“ donosi snažno i iskreno svjedočanstvo o putu obraćenja autora te o tome čemu ga je Gospodin učio tijekom godina provedenih u profesionalnom sportu. Kroz osobno iskustvo, Granić otvara pitanja koja se rijetko javno tematiziraju u sportskom svijetu.

Na predstavljanju će se govoriti o temama:

  • kako živjeti duhovnost kao profesionalni sportaš,
  • kako prepoznati Božji poziv u svijetu sporta,
  • koje su prepreke zdravom duhovnom životu sportaša,
  • te kako se nositi s izazovima profesionalne karijere bez gubitka identiteta i vjere.

Autor će također posvjedočiti o vlastitom iskustvu dugogodišnjeg člana i voditelja molitvene zajednice, kroz koje je naučio prepoznavati i razumijevati duhovne borbe, ali i snagu vjere u zahtjevnom sportskom okruženju.

Ovo predstavljanje namijenjeno je sportašima, trenerima, mladima, roditeljima, kao i svima koji žele čuti autentičnu priču o vjeri, pozivu i smislu uspjeha koji nadilazi prolaznu slavu, naveli su organizatori.

Ulaz je slobodan.

Bivši trener Posušja predvodio duhovnu obnovu: “Uspjeh u nogometu bio je moj Bog”

(www.jabuka.tv | Foto: HŠK Posušje)





Komentiraj: