Golijada u Klancu: Pobjede Lijeve Obale, Knešpolja i Jara

Završena je četvrta večer trećeg tjedna Malonogometne lige mjesnih zajednica Grada Širokoga Brijega.

Lijeva Obala u prvoj utakmici večeri je s 3:2 svladala Ciglanu Gradac.

Ciglana Gradac povela je preko Zvonimira Ćavara u 4. minuti, ali je Lijeva Obala golovima Vinka Zadre u 20. i 24. minuti preokrenula rezultat.

Na 3:1 povisio je Mario Čulina u 27. minuti, a konačni rezultat svojim drugim golom postavio je Ćavar u 38. minuti.

Knešpolje je u drugoj utakmici s visokih 5:0 pobijedilo Trn.

Golove su postizali Juan Manuel Varea (7. minuta), Matej Ćorić x2 (11. i 37. minuta), Stipe Ćorić (14. minuta) i David Barbarić (36. minuta).

U posljednjoj utakmici večeri Jare su s 5:2 svladale Ljuti Dolac.

Danijel Bevanda doveo je Jare u vodstvo u drugoj minuti, a na 2:0 povisio je Jure Anić u 16.

Treći gol za Jare postigao je Filip Primorac u 26. minuti, a potom Mario Lasić s dva gola u tri minute vraća Ljuti Dolac u igru. Jare ipak nisu dopustile potpuni preokret. Primorac u 32. minuti postiže svoj drugi pogodak na utakmici, a konačni rezultat postavlja Mile Zelenika pet minuta kasnije.