FEAL raspisao natječaj za više radnih mjesta

Tvrtka FEAL d.o.o. Široki Brijeg 27. listopada raspisala je natječaj za više radnih mjesta.

„Ekonomist (Referent nabave)“

Uvjeti:

  • VSS ekonomskog smjera;
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu (minimalno B razina);
  • Poznavanje rada na računalu (MS Office);
  • Komunikacijske i pregovaračke vještine;
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Opis poslova:

  • Pregovori i komunikacija s dobavljačima roba (materijala i sirovina) i usluga;
  • Praćenje stanja zaliha, planiranje količina i analiza cijena;
  • Izrada narudžbenica i druge dokumentacije;
  • Koordinacija transportnih i špediterskih usluga;
  • Sudjelovanje u rješavanju i otklanjanju reklamacija;
  • Istraživanje tržišta i dobavljača;
  • Izrada izvještaja i analiza;
  • Sudjelovanje u zaključenju ugovora i nadzor nad primjenom uvjeta iz ugovora;
  • Suradnja s ostalim službama (proizvodnjom, prodajom, transportom i finacijama).

Nudimo:

  • Plaću koja odgovara iskustvu i znanju kandidata;
  • Učenje i napredovanje kroz obuke i seminare;
  • Mogućnost stalnog radnog odnosa;
  • Topli obrok u mjestu rada;
  • Pravo na dodatne stimulacije (bonuse i naknade za blagdane).

„Skladištar“

Uvjeti:

  • SSS/KV;
  • Sklonost učenju i ustrajnost u poslu;
  • Osnove rada na računalu;
  • Poželjno radno iskustvo na skladišnim poslovima.

  • Istovar i utovar robe, preuzimanje robe i izdavanje robe;
  • Kontrola zaprimljene robe, pravilno skladištenje robe unutar skladišta po kategorijama;
  • Upravljanje viličarom;
  • Vođenje evidencije o robama, izrada popisa inventurnog stanja;
  • Izrada skladišne dokumentacije i priprema robe za otpremu;
  • Skladišna manipulacija robama.

Nudimo:

Prijava kandidata treba sadržavati životopis/CV, adresu i kontakt telefon.

Prijave moguće dostaviti na e-mail adresu: [email protected] te osobno ili poštom na adresu: FEAL d.o.o. Široki Brijeg, Trnska cesta 146, 88220 Široki Brijeg, BiH, s naznakom:

  • „Prijava na javni natječaj – Ekonomist (Referent nabave)“
  • „Prijava na javni natječaj – Skladištar“

Natječaj ostaje otvoren  15 dana od dana objavljivanja.

*Sponzoriran članak