FEAL raspisao natječaj za radno mjesto voditelja Marketinga

FEAL d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za radno mjesto:

Voditelj odjela Marketing

Uvjeti:

  • Visoka stručna sprema;
  • Radno iskustvo na poslovima marketinga u trajanju od 3 ili više godina;
  • Iskustvo u stvaranju i vođenju marketinških kampanja;
  • Vrlo dobro poznavanje engleskog jezika (njemački jezik – poželjan);
  • Poznavanje i razumijevanje osnova marketinga (4P – s naglaskom na proizvod)
  • Izraženo strateško i kritičko razmišljanje te proaktivan pristup poslu.

Opis poslova:

  • Kreiranje marketinških kampanja za različite djelatnosti društva;
  • Vođenje i upravljanje radom odjela/tima zaposlenika;
  • Izrada strateških marketinških planova;
  • Suradnja s razvojnim i prodajnim odjelima poslodavca;
  • Stvaranje i vođenje različitih digitalnih sadržaja (promo spotovi, reklame i drugi sadržaji.);
  • Organiziranje promotivnih i marketinških događaja (eventovi, proslave, sajmovi, promocije i sl.);
  • Upravljanje i vođenje komunikacije društva prema medijima i javnosti.

Nudimo:

  • Plaću koja odgovara iskustvu i znanju kandidata;
  • Stalni radni odnos nakon probnog rada;
  • Dinamičnu radnu atmosferu s različitim poljima rada;
  • Učenje i napredovanje kroz obuke i seminare;
  • Topli obrok u mjestu rada;
  • Pravo na dodatne stimulacije (bonuse i naknade za blagdane).

Prijava kandidata treba sadržavati životopis/CV, adresu i kontakt telefon.

Prijave moguće dostaviti na e-mail adresu: [email protected] te osobno ili poštom na adresu:

FEAL d.o.o. Široki Brijeg
Trnska cesta 146
88220 Široki Brijeg, BiH
s naznakom: ”Prijava na javni natječaj – Voditelj odjela Marketing”

Rok za prijavu: 15 dana od objavljivanja.

*Sponzorirani članak