FEAL raspisao javni natječaj za popunu radnih mjesta – inženjer građevine

FEAL d.o.o. Široki Brijeg raspisuje javni natječaj za popunu radnih mjesta.

I.
Inženjer građevine
(dipl.ing. građevine ili magistar građevine)

II.

Opis posla:

  • rukovođenje projektima visokogradnje, planiranje i provedba radova na gradilištu,
  • organiziranje i praćenje realizacije radova i resursa gradilišta, planiranih vremenskih rokova i financijskih okvira,
  • priprema dokumentacije i ugovaranje radova, odgovornost za troškove i provjeru troškova proizvođača,
  • izrada tehničke dokumentacije i pomoć kod izrade projektnih rješenja,
  • vođenje gradilišne dokumentacije – građevinskog dnevnika i građevinske knjige,
  • pravovremeno informiranje i usklađivanje s ostalim sudionicima gradilišta,
  • posao podrazumijeva rad u uredu, ali i terenski rad,
  • stručna pomoć prilikom realizacije projektnih zadataka.

III.

  • Uvjeti:VSS,
  • iskustvo na istim ili sličnim poslovima, minimalno 2 godine
  • obvezna vozačka dozvola B kategorije,
  • dobre organizacijske i komunikacijske sposobnosti,
  • napredno poznavanje računalnih programa AutoCAD, MS Office,
  • poznavanje aktualne zakonske regulative iz područja graditeljstva i prostornog uređenja,
  • obvezno poznavanje engleskog jezika (poželjno i njemačkog)

  • odlične radne, stručne i organizacijske sposobnosti,
  • samostalnost u radu i odgovornost
  • razvijene rukovoditeljske vještine i sposobnost vođenja svih faza izvedbe radova.

IV.

Nudimo:

  • Zaposlenje na radnom mjestu koje odgovara Vašim interesima i znanjima
  • Priliku za učenje, napredovanje i usvajanje širokog spektra znanja
  • Mogućnost stalnog radnog odnosa

V.

Prijava kandidata treba sadržavati životopis/CV, adresu i kontakt telefon.

Uz prijavu kandidati su dužni dostaviti sljedeće dokumente:

  • kopiju diplome
  • kopiju osobne iskaznice
  • preporuke ili potvrde o dosadašnjem radnom iskustvu na istim poslovima (poželjno)

VI.

Prijave sa svim traženim dokumentima mogu se dostaviti osobno ili preporučenom poštom na adresu:

FEAL d.o.o. Široki Brijeg
Trnska cesta 146
88220 Široki Brijeg, BiH
”Prijava na javni natječaj za radno mjesto Inženjer građevine – dipl. ing.građ ili mag. građ.”

VII.

Natječaj ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja. Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzimati u razmatranje!

FEAL d.o.o Široki Brijeg
Uprava Društva

*Sponzorirani članak