Evo gdje možete gledati 1/8 finala Kupa između Širokog i GOŠK-a

U subotu 8. veljače se igra osmina finala Kupa Bosne i Hercegovine u kojoj NK Široki Brijeg dočekuje GOŠK iz Gabele.

Kup je uvijek specifična utakmica gdje jednostavno nema favorita. Protivnika respektiramo, ali mi smo domaćini i sve što želimo od ove utakmice jest da se plasiramo dalje u Kupu. Naravno, želimo prezentirati sve ono što smo spremali tijekom priprema i nadam se da će naši navijači biti zadovoljni pristupom i zalaganjem na toj utakmici, kazao je Klafurić pred utakmicu.

Utakmica je na rasporedu u 16:00 sati, a prijenos će biti na ArenaSport1 Premium.

Treneru na raspolaganju za ovaj susret sigurno neće biti ozlijeđeni Damir Zlomislić koji je zaradio tešku ozljedu na pripremama u Istri. Chinedu, Iličić i Bagarić s lakšom ozljedom pauziraju ovaj susret, a Tomislav Tomić veznjak nije dobio dopuštenje od liječnika te će morati napraviti dodatne pretrage.

Široki u borbu za Kup kreće s novim kapetanom

(www.jabuka.tv)



5 komentara

  • Pa dobro,bit će to dobar duel,neću reć okršaj,na neki način,neću reć dvoboj jel.Pa sigurno,sigurno,da, u pravu ste,široki je dugo godina na neki način,neću reć bio učesnik europski takmičenja jel.Sigurno da i u ovom meču,neću kazat dvoboju,na neki način okršaju jel,da traže neću reć prolaz i na neki način da pobjede neću kazat jako kvalitetan i na neki način neću reć motiviran gošk jel.

  • 13:34 i 13:40 ti si ispod inteligentacije i neznas pravilno nipisti.Bit će pun stadijon jerbo je najavljeno dadolazi samo goškovih navijača preko 2 hiljade.samoširoki.

Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.