Džeko junak Intera, Tottenham izgubio u sudačkoj nadoknadi

Milanski Inter slavio je u drugom kolu Lige prvaka na gostovanju u Češkoj kod Viktorije Plzen 2:0.

Junak Intera je bosanskohercegovački napadač Edin Džeko, koji je u 20. minuti zabio gol za vodstvo, a u 70. asistirao Denzelu Dumfriesu za potvrdu pobjede.

Još jednu sjajnu utakmicu odigrao je Marcelo Brozović, hrvatski veznjak koji je danas nosio kapetansku vrpcu Intera. Brozović je igrao do 84. minute.

Inter sada ima tri boda, ali i utakmicu više od Barcelone i Bayerna, koji igraju kasnije.

U istom terminu su u skupini D igrali Sporting i Tottenham, a domaća momčad je slavila 2:0 golovima Paulinha i Arthura Gomesa u sudačkoj nadoknadi.

Ivan Perišić je odigrao cijelu utakmicu za Tottenham, koji ima tri boda, tri manje od lisabonske momčadi. U ovoj skupini su još Marseille i Eintracht.