Duga-tehna d.o.o. raspisuje natječaj za posao

Duga-tehna d.o.o. je vodeći domaći proizvođač boja i lakova, te fasadnih žbuka. Ako ste Vi proaktivna i dinamična osoba i želite postati dio tima naše kompanije, koja posluje u skladu sa vrhunskim europskim standardima, koristeći najsuvremenije industrijske tehnologije, sa zadovoljstvom Vas pozivamo da se prijavite na oglas za popunjavanje radnog mjesta:

KEMIJSKI INŽINJER U PROIZVODNJI BOJA I LAKOVA (m/ž)

Opis posla:

  1. Priprema planova kontrole kvalitete, procedura i radnih uputstava u skladu sa važećim standardima
  2. Redovna kontrola kvalitete, prikupljanje, obrada i analiza podataka i izrada izvještaja o:
  • ulaznim sirovinama
  • poluproizvodima
  • gotovim proizvodima
  1. Učešće u planiranju nabavke materijala i opreme
  2. Suradnja sa odjelima marketinga i prodaje u smislu davanja stručnih informacija o karakteristikama pojedinih proizvoda
  3. Vođenje laboratorijske i druge popratne dokumentacije
  4. Istraživanje na poboljšanju kvalitete proizvoda
  5. Razvoj novih proizvoda
  6. Organizacija rada proizvodnje
  7. Optimiziranje procesa i proizvoda
  8. Definiranje tehnoloških postupaka za proizvodnju i prilagođavanje laboratorijske recepture pogonskim uvjetima u probnoj proizvodnji
  9. Autonomno rješavanje konkretnih zadataka u okvirima postojeće tehnologije proizvodnje
  10. Konstantna edukacija kroz učešće na raznim simpozijima, konferencijama, seminarima i sajmovima, uglavnom u inozemstvu, te praćenje najnovije literature i trendova razvoja

Uvjeti:

  • VSS, inženjer kemije (prednost smjer: kemijsko inženjerstvo i tehnologija)
  • Osnovne vještine rada u laboratoriju
  • Dobro poznavanje rada na računarima (MS paket)
  • Vještine dobre pismene i usmene komunikacije
  • Prihvatanje visokog stupnja odgovornosti
  • Spremnost na konstantno usavršavanje
  • Radno iskustvo je poželjno, ali u obzir dolaze i kandidati bez iskustva sa željom za učenjem
  • Poznavanje engleskog obavezno, prednost dodatno talijanski i/ili njemački jezik

Nudimo Vam:

  • Prijem u stalni radni odnos nakon uspješno obavljenog i plaćenog probnog rada
  • Priliku za profesionalni i lični razvoj
  • Rad u poticajnoj sredini
  • Stručno usavršavanje kroz suradnju sa inozemnim partnerima
  • Mogućnost dodatnog obrazovanja
  • Stimulativna i redovna primanja
  • Priliku za aktivno učestvovanje u radu i razvoju kompanije kroz lični doprinos, te izgradnju karijere
  • Mogućnost dogovora za smještaj za kandidate iz udaljenijih krajeva

Ukoliko želite da se pridružite našem timu, i ispunjavate zahtjeve oglasa, Vašu prijavu sa detaljnim CV, možete poslati isključivo na e-mail adresu: [email protected] najkasnije do 31.03.2017.

Prijave će biti razmotrene u potpunoj diskreciji.

*sponzoriran članak