Drugoligaški jug – Klis uvjerljivom pobjedom protiv Posušja preuzeo vrh ljestvice

Danima se u Buturović polju očekivao današnji sudar domaćeg Klisa i gostiju iz Posušja koji su odmjerili snage u sklopu 6. Kola Druge lige FBiH – Skupina Jug.

Utakmica je danas i odigrana, a domaćini su slavili s uvjerljivih 3:0 i na taj način preuzeli vrh prvenstvenog poretka s 15 osvojenih bodova, dok je Posušje ostalo na brojci od 13 prikupljenih bodova.

U susretu kojem je nazočilo više od 300 gledatelja strijelci za domaćine bili su Šimunović u 20., Kudra u 52. minuti iz kaznenog udarca, te Vila za konačnih 3:0 u 72. minuti.

“Klis je u ovom trenutku apsolutno bolja momčad od Posušja i njihova pobjeda je čista kao suza. Iskreno im čestitam na pobjedi, kao i samoj organizaciji današnjeg derbija” – kazao je nakon utakmice Leo Slišković, šef stručnog stožera HŠK Posušje, a nakon njegovih riječi dodatni komentar o utakmici nije ni potreban.