Donosimo vam program ovogodišnjeg WHF-a!

Deseti, jubilarni, West Hercegowina Fest održava se od ovoga četvrtka (2. kolovoza) do subote (4. kolovoza), sada već tradicionalno na platou uz rijeku Lišticu , podno vrela Borak u Širokom Brijegu.

Jubilarno izdanje sada već cijenjenog festivala i obveznog stajališta na ruti ljetnog provoda u Hercegovini uveličat će Damir Urban & 4 (četvrtak), TBF (petak) i Hladno pivo (subota), a nastupit će i neki od dosadašnjih laureata WHF-a, odnosno bendovi koji su osvajali glavnu nagradu WHF-a kroz proteklih deset godina.

Cijena jednodnevne ulaznice je 10 KM, a trodnevna je 20 KM. Uz ulaznice svi posjetitelji dobivaju besplatno točeno Ožujsko pivo, istječe za portal Jabuka.tv organizator festivala Nikola Galić.

Četvrtak 02.08.2012.

20:11 Otvaranje festivala

20:18 Glazbeni program izvan konkurencije

TIBIA (Široki Brijeg / BiH)
SILEDŽIJE (Ljubuški / BiH) – Glazbeni pobjednici WHF No.9.

20:42 Glazbeni program u konkurenciji

ZEBRAX (Zagreb / Hrvatska)
ŽLEPA (Supetar / Hrvatska)
PEŠES (Široki Brijeg / BiH)

21:46 Filmovi u konkurenciji

Instant Panic (Čeminac / Hrvatska) – David Bagarić
Postojim (Bac / Srbija) – Branko Radaković
BooK (Široki Brijeg / BiH) – Udruga za promicanje vizualne kulture TOČKA
Ne može sve bit’ idealno (Zenica / BiH) – Dženan Ahmetspahić
CHASHES (Široki Brijeg / BiH) – Hrvoje Bazina
Mali nocni razgovori (Zagreb / Hrvatska) – Ivan Lovrić i Josip Galić
Mlijeko (Široki Brijeg / BiH) – Tomislav Sopta
Čekaonica (Rijeka / Hrvatska) – Zoran Krušvar / Kulturna produkcija
Life (Phoenix / SAD) – Karlo Barbarić
Veganov san / Vegans Dream (Beograd / Srbija) – Marija Rodic
Get a life (Široki Brijeg / BiH) – Marin Brekalo i Ante Lovrić
Prekidi stvarnosti (Banja Luka / BiH) – Duško Stanivuk

22:13 Glazbeni program izvan konkurencije

QUARTET MODERATO CANTABILE (Hamzići / BiH) – Glazbeni pobjednici WHF No.7.

22:35 Filmovi izvan konkurencije

ZLATNA RIBICA (Široki Brijeg / BiH) – Tihomir Crnjac
BIJELE RUŽE (Zagreb / Hrvatska) – Tomislav Pokrajčić i Rista Sterjovski
ENTER (Široki Brijeg / BiH) – Ćavarovo Brdo Pictures
NADA UMIRE ZADNJA (Ljubuški / BiH) – Luka Rupčić, Drago Mandić i Krešo Ruščić
MOZAIK (Široki Brijeg / BiH) – Marko Marijanović
22:56 Glazbeni program izvan konkurencije
DAMIR URBAN & 4 (Rijeka / Hrvatska)

Petak 03.08.2012.

20:03 Otvaranje druge večeri festivala

20:11 Glazbeni program izvan konkurencije

GORANA NIKOLIĆ (Čapljina / BiH) – Glazbeni pobjednici WHF No.9.

20:36 Filmovi u konkurenciji

Duga Cesta (Čeminac / Hrvatska) – David Bagarič
Mujo i kurva (Phoenix / SAD) – Karlo Barbarić
Dragi Keno (Zagreb / Hrvatska) – Natko Stipaničev
Dužnik (Zagreb / Hrvatska) – Ivan Lovrić i Josip Galić
Anđ?in izvor (Široki Brijeg / BiH) – Organizacija MR
Happy Child (Čeminac / Hrvatska) – David Bagarić
A New Beginning (Čeminac / Hrvatska) – Vlasta Meštrovic
Govor / Speeh (Beograd / Srbija) – Marija Rodic
Kovac – zanat koji nestaje (Srebrenik / BiH) – Safija Vikalo
Fićfirićata (Dubrovnik / Hrvatska) – Zlatko Tomić
One Minute Before (Široki Brijeg / BiH) – Damien Bruot, Dunja Duranović & Mattis Andersson
SWEET GAME (Široki Brijeg / BiH) – Teo i Dreya
Muha / The Fly (D. Mamićci / BiH) – Miro Tomić
Ekstremna tavla (Mostar / BiH) – Sour cabbage production
Pozdrav iz Beograda (Beograd / Srbija) – Marko Backović

21:13 Glazbeni program u konkurenciji

RUDNIK MRKOG POGLEDA (Mostar / BiH)
REWOLTI (Zadar / Hrvatska)
OTPISANIMATOR (Dubrovnik / Hrvatska)

22:35 Filmovi izvan konkurencije

ALI… (Široki Brijeg / BiH) – Marko Karačić
ČAKAROVI DOCI (Gornji Hamzići / BiH) – Josip Kežic i Ivan Lovrić
FAUL KOŠ (Široki Brijeg / BiH) – MRŠ Organizacija
FORMAT (Grude / BiH) – Stjepan Miloš

23:06 Glazbeni program izvan konkurencije

T.B.F. (Split / Hrvatska)

Subota 04.08.2012.

20:07 Otvaranje treće večeri festivala

20:18 Glazbeni program izvan konkurencije

BERETTE (Široki Brijeg / BiH) – Glazbeni pobjednici WHF No.6.

20:53 Glazbeni program u konkurenciji

POLAROID TRIP (Sarajevo / BiH)
MERFOLK (Mali Lošinj / Hrvatska)
SIROVA SNAGA (Solin / Hrvatska)
OLOVNI PLES (Dugo selo / Hrvatska)

21:48 Filmovi u konkurenciji

Tri stavka (Zagreb / Hrvatska) – Ivan Lovrić i Josip Galić
Istina iza ekrana (Prijedor / BiH) – Milana Vracar
Fotografija/Image (Široki Brijeg / BiH) – Karlo Jelić i Ivan Bogdan
Interview (Zagreb / Hrvatska) – Josip Galić
BIP (Široki Brijeg / BiH) – Ivana Zovko- Planinić
Sam na Plesu (Zagreb / Hrvatska) – Natko Stipaničev
Pitka voda je dragocjena (Sarajevo / BiH) – Jasmin Hasanović
MOSTAR-16.06.2011. (Grude / BiH) – Stjepan Miloš
Do svemira (Široki Brijeg / BiH) – Tvrtko Karačić
U Prvom Planu (Široki Brijeg / BiH) – Karlo Jelić i Ivan Bogdan

22:52 Proglašenje pobjednika WHF No.10.

23:12 Glazbeni program izvan konkurencije

HLADNO PIVO (Zagreb / Hrvatska)

(www.jabuka.tv)


2 komentara

Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.